Tomasz Nowak - ZnanyLekarz.pl
MyPet w dobrych rękach
MyPet w zdrowiu i chorobie
Jeśli potrzebna jest pomoc MyPet
W trosce o dobre życie MyPet
Pets

Dane adresowe

Praktyka Weterynaryjna MY PET
os. 1000-lecia 30, 61-255 Poznań
tel. 61 8701107


Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Spokojne Święta i bezstresowy Sylwester dla Twojego pupila

Zbliżają się Święta, czas generalnych porządków, krzątaniny w kuchni i odwiedzin licznych gości. W wannie zamieszkał karp, pojawiła się choinka, a wiszące na niej bombki stały się atrakcyjną zabawką dla większości kotów i niektórych psów. Spokojną drzemkę przerywają częste wybuchy za oknem, a niebo raz po raz rozświetlają kolorowe fajerwerki.

Nie zawsze nasi mali towarzysze czują się w takich sytuacjach komfortowo.

Nadmierna nerwowość i wokalizacja, chowanie się w ciemnych zakamarkach, niechęć do zabaw i strach na spacerach, oddawanie moczu poza kuwetą, zmniejszenie apetytu, natrętne wylizywanie części ciała, zaburzenia snu, to tylko niektóre z objawów negatywnych oddziaływań świątecznego chaosu i wyraz frustracji naszych podopiecznych.

Nie czekaj na ostatnią chwilę. Wybierz jeden z kilku sposobów, które bez uszczerbku na zdrowi pomogą się zrelaksować twojemu pupilowi i bezpiecznie przetrwać ten trudny okres.

       Nowe menu
  • Dieta uspokajająca
Dostępna dla kotów i psów o wadze do 15kg. Podawanie karmy powinniśmy zacząć ok. 10 dni przed Świętami/Sylwestrem. Dzięki współdziałaniu naturalnych składników pomoże naszemu zwierzakowi ze smakiem i spokojem przetrwać Święta.
  • Dodatki wyciszające
Karmelowy syrop zawierający witaminy i aminokwasy będące prekursorem hormonów szczęścia. Podawany 1 x dz. z posiłkiem zapewni ulubieńcowi stan relaksacji i uspokoi nie powodując senności. Tu również należy nowy „smakołyk” wprowadzić z kilkudniowym wyprzedzeniem
  • Środki antystresowe

Naturalny syrop zawierający wyciągi roślinne, podawany odpowiednio wcześniej i regularnie zmniejszy stan niepokoju i napięcia nerwowego

       Włącz relaks
  • D.A.P. – przeznaczony dla psów
  • Feliway – przeznaczony dla kotów

Oba preparaty w postaci dyfuzora, zawierają feromony, pozytywnie wpływające na samopoczucie Twojego podopiecznego w nieinwazyjny sposób.

       Zachowaj spokój

Pamiętaj, że Twoja przedświąteczna gorączka udziela się pupilowi. Dlatego staraj się nie zapominać o jego potrzebach (regularny spacer, zabawa, posiłki). Staraj się również nie potęgować jego lęków i negatywnych emocji przez nieprawidłowe reakcje i błędy w postępowaniu. Skup jego uwagę na zabawie lub smakołykach, aby wywołać pozytywne skojarzenia na te Świąteczno/Sylwestrowe emocje.

O powyższe preparaty, zapytaj swojego lekarza weterynarii. On pomoże Ci tez wybrać odpowiednie środki, gdy Twój ulubieniec potrzebuje silniejszych leków w celu uspokojenia.

Wszystkim naszym klientom i pacjentom oraz sympatykom życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz jak najmniej trosk i dużo zdrowia w Nowym Roku.

                                                                                                                                        Zespół MyPet

Podaj wiek swojego zwierzaka, a dowiesz się ile miałby on lat gdyby był człowiekiem.

Oblicz

Rezerwacja wizyt on-line

Umów się na wizytę

Skierowanie na badanie

Pobierz formularz

Zagraj w nasze gry