Tomasz Nowak - ZnanyLekarz.pl
MyPet w dobrych rękach
MyPet w zdrowiu i chorobie
Jeśli potrzebna jest pomoc MyPet
W trosce o dobre życie MyPet
Pets

Dane adresowe

Praktyka Weterynaryjna MY PET
os. 1000-lecia 30, 61-255 Poznań
tel. 61 8701107


Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Grooming

Zachęcamy wszystkich do korzystania z zabiegów kosmetycznych w naszym salonie fryzjerskim.

Nasi dyplomowani groomerzy, których zawód jest także ich pasją, proponują i polecają zabiegi dla czworonogów wszystkich ras, wystawowych i nie tylko. Zajmujemy się stylizacją fryzur wg wzorca rasy, mody i pomysłowości klientów. Dzięki wiedzy z zakresu kynologii, felinologii, anatomii psa i kota, wzorców FCI (Międzynarodowej Federacji Kynologicznej) i znajomości psiego i kociego behawioru oraz pomocy lekarskiej radzimy sobie nawet w przypadku zwierząt agresywnych i płochliwych, wyjątkowo niepodatnych na jakiekolwiek zabiegi kosmetyczne.

Potrafimy również przy stałym nadzorze lekarskim przywrócić blask młodości także staruszkom-seniorom wrażliwym na stres i mającym problemy kardiologiczne lub neurologiczne.

Przez nasz Salon Fryzjerski codziennie przewijają się czworonogi kudłate, puchate i skołtunione, które kąpiemy i czeszemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi i kosmetyków sprawiając, że sierść Waszych podopiecznych staje się czysta, błyszcząca i pachnąca oraz zabezpieczona przed splątywaniem. Bazujemy na sprzęcie i preparatach renomowanych firm takich jak: Oster, Trixie, 1All System, Ring 5, Iv San Bernard, Hery, AmiWet, Dr Seidl, Dr Lucy, Gimborn, Beaphare, Eurowet, Bio-Groom, Espree.

Ponieważ nie wszystkie czworonogi są spokojne podczas wykonywanych zabiegów, zawsze podczas pierwszej wizyty omawiamy z właścicielem cechy charakteru i historię dotychczasowych czynności pielęgnacyjnych ich pupilów.

Dzielimy się też naszą wiedzą i doświadczeniem. Doradzamy w wyborze karm dostosowanych do potrzeb poszczególnego rodzaju włosa czy sierści psa i udzielamy fachowych porad z zakresu codziennej pielęgnacji czworonogów.

Preferujemy telefoniczne uzgadnianie terminów wizyt.

Akceptujemy płatności kartami: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, JCB, American Express, Dinners Club.

Dla Stałych Klientów mamy specjalny program lojalnościowy i kartę rabatową.

Nasza oferta:
 • strzyżenie wg wzorców FCI lub pomysłów klienta
 • rozczesywanie
 • trymowanie
 • kąpiele
 • stylizacja psich fryzów wg trendów w modzie
 • przygotowanie do wystaw
 • obcinanie pazurków
 • toaleta uszu
 • czyszczenie zębów
 • usuwanie insektów
 • sprzedaż akcesoriów i kosmetyków

Zadbaj o swoich najlepszych przyjaciół odwiedzając nasz salon ;-)

Zapraszamy, przyjdź i przekonaj się…

kosmetyka_loga

Podaj wiek swojego zwierzaka, a dowiesz się ile miałby on lat gdyby był człowiekiem.

Oblicz

Rezerwacja wizyt on-line

Umów się na wizytę

Skierowanie na badanie

Pobierz formularz

Zagraj w nasze gry